Nowości od firmy NetEnt

Firma NetEnt w ostatnich latach wyrosła na jednego z najlepiej rozpoznawalnych producentów gier hazardowych. Praktycznie każde kasyno ma w swojej ofercie produkty tej firmy, a listy najpopularniejszych gier zawsze składają się z wielu tytułów pochodzących spod jej szyldu. Popularność gier wywodzących się z firmy NetEnt sprawia, że każda premiera to duże wydarzenie w świecie hazardu. Gracze zawsze chętnie sięgają po wszystkie tytuły tej firmy, ponieważ charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem RTP, licznymi oryginalnymi rozwiązaniami, a także przepiękną oprawą graficzną, która od lat wyznacza nowe standardy w kasynach internetowych.

Firma stara się regularnie wydawać nowe produkcje, o których wielu fanów automatów prawdopodobnie nawet nie słyszało. Wiele osób zamyka się w strefie znanych produkcji, nie zwracając uwagi na inne. W tym artykule postaramy się przybliżyć kilka najnowszych gier, aby każdy mógł ocenić, przetestować i w końcu zdecydować o tym, czy dana gra dołączy do biblioteki jego ulubionych slotów w wybranym kasynie internetowym.

Ocean’s Treasure

Tematycznie gra wpisuje się w to, co gracze kochają już od dawna – przygodę. Akcja dzieje się w podwodnym królestwie, gdzie użytkownik może trafiać na różne skarby, oznaczające oczywiście odpowiednio wysokie wygrane. Pod względem mechaniki to prosty automat o pięciu bębnach, z trzema rzędami symboli. Wszystkich linii wygrywających jest tutaj 15, co dowodzi temu, że twórcy chcieli stworzyć prostą grę, w której każdy powinien odnaleźć się już od pierwszych chwil.

oceans-treasure-slot-online-netent

NetEnt już dawno zdążył przyzwyczaić swoich odbiorców do tego, że ich gry charakteryzują się nie tylko wysoką grywalnością i piękną grafiką, ale także bardzo wysokim RTP na poziomie 95,99%, który zapewnia, że wygrane trafiają się odpowiednio często.

Symbole i funkcje specjalne

Co ważne, w grze Ocean’s Treasure występuje tylko 10 symboli, z czego 2 posiadają dodatkowe funkcje. Cała reszta to standardowe ikony, które przyznają z góry określone wygrane po tym, jak trafi się kombinację, składającą się z 3 lub więcej symboli na linii.

Najprostsze symbole to znane wszystkim fanom automatów do gier literki – J, Q, K, A i artefakty, znalezione pod wodą – klucz, kompas, butelka z listem, skarb składający się ze złota i kamieni szlachetnych.

Symbole specjalne to:

  • Wild – złoty trójząb zamienia się ze wszystkimi standardowymi symbolami, występującymi w grze. Może się pojawić w dwóch postaciach – standardowy Wild i Wild zgrupowany. Pojawiając się na ekranie, sprawia, że prawdopodobieństwo trafienia wygrywającej kombinacji drastycznie wzrasta.
  • Scatter – skrzynia ze skarbem odpowiada tutaj za uruchomienie rundy z darmowymi spinami. Kiedy w dowolnym miejscu na bębnach pojawią się przynajmniej 3 skrzynie. Rozpoczyna się wydarzenie z 10 obrotami. Runda dodatkowa wydłuży się o 2 spiny za każdym razem, kiedy na ekranie pojawi się przynajmniej jeden Wild. Dodatkowo pasek z mnożnikiem wygranych za każdym razem wypełnia się o 50%, zwiększając poziom aż do piątego, który nagradza 12-krotnym mnożnikiem wygranych.

Serengeti Kings

Jedna z najnowszych produkcji spod szyldu firmy NetEnt to ukłon w stronę wszystkich tych użytkowników, którzy lubią afrykańskie dzikie klimaty. Bohaterami są tutaj znane wszystkim zwierzęta Afryki, które są swoistymi ikonami Czarnego Lądu. Wszystko zostało okraszone bardzo ładną i kolorową grafiką. Symbole zostały zrealizowane z odpowiednią pieczołowitością i z pewnością spełnią wymagania każdego gracza. Współczynnik zwrotu do gracza według producenta wynosi tutaj aż 96,2%, co jest bardzo wysokim wynikiem i stanowi standard dla tego producenta.

serengeti-kings-slot-online-netent

Tytuł prezentuje się podobnie do większości automatów do gier. Ma 5 bębnów i 4 rzędy z symbolami. Wszystkich linii wygrywających jest aż 26. Uwagę graczy z pewnością przykuje szyld, znajdujący się w prawym dolnym rogu, który oferuje możliwość kupienia rundy z darmowymi spinami za pieniądze. To tylko jedno z wielu interesujących rozwiązań zastosowanych w Serengeti Kings. Za resztę odpowiadają symbole specjalne.

Symbole

Symbole można tutaj podzielić na 2 kategorie, które będą różniły się od siebie wysokością wygranej.

  • Symbole standardowe – obrazki nawiązujące do popularnych znaków karcianych – 10, J, Q, K, A. Odpowiadają za najniższe wygrane.
  • Symbole lepiej płatne – zwierzęta Afryki. Zapewniają o wiele wyższe wygrane. Obrazki ułożone od najmniej do najbardziej wartościowego prezentują się w następujący sposób: surykatki, zebra, żyrafa, hiena, lew, pantera.

Symbole i funkcje specjalne

Symbole specjalne to główna siła napędowa gry Serengeti Kings. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby rozwiązania zastosowane w tym tytule były oryginalne i bawiły przez długi czas.

  • Funkcja lwa i pantery – wydarzenie pojawia się, kiedy w grze wylosuje się symbol z lwem i panterą. Po bokach automatu widnieją 2 liczniki, które sumują liczbę trafionych symboli kotów. Po zebraniu 12 symboli zostają one losowo rozrzucone na bębnach gry, tworząc kombinacje wygrywające. W odpowiednich kombinacjach mogą tworzyć dodatkowe symbole Wild, które sprawią, że wszystko staje się jeszcze bardziej nieprzewidywalne.
  • Darmowe spiny – 3 lub więcej symboli kuli z napisem Scatter, zapewni uruchomienie rundy z darmowymi obrotami. W zależności od tego ile jest aktualnie zebranych symboli lwa i pantery, liczba przyznanych spinów może się różnić.
  • Wild – obrazek przedstawiający zachód słońca na horyzoncie afrykańskiej równiny z napisem Wild, zamienia się ze wszystkimi symbolami występującymi w grze z wyjątkiem Scattera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *