Top sloty na przywitanie wiosny

Jeszcze kilka miesięcy temu pisaliśmy o automatach do gier, które nastroją nas do klimatu zimy, śniegu i świąt. Jak zwykle, zima zakończyła wszystkich. W tym roku postanowiła nie przychodzić, co z pewnością wiele osób zasmuciło, ale jeszcze większe grono ludzi się ucieszyło. W każdym bądź razie zima już przeminęła i trzeba się mentalnie przygotować na wiosnę, która może też nas zaskoczy i będzie gorąca – kto wie…

W tym artykule zaprezentujemy kilka ciekawych pozycji, które klimatem wpasują się w nadchodzącą wiosnę. Pięknych, nasyconych barw i wszechogarniającej zieleni nigdy dość. Ktoś może sobie mówić, że nie znosi zimy, jednak jeśli ktoś powie, że nie lubi wiosny – z pewnością kłamie.

Najciekawsze sloty na wiosnę

Gry zostały wyselekcjonowane w bardzo prosty sposób. Mają być kolorowe, przede wszystkim zielona i tematyką nawiązywać do ciepłego okresu roku. Chyba niczego więcej nie trzeba komuś, kto przez prawie pół roku zmaga się z chłodem na zewnątrz.

Roling Roger

Automat Rolling Roger to bardzo przyjemna gra, z tytułowym Rogerem w roli głównej. Sympatyczny jeż towarzyszy nam przez całą grę i odpowiada za kilka ciekawych funkcji bonusowych. Gra prezentuje się przepięknie, dzięki wszystkiemu pokrytemu jasną, wiosenną zielenią. Sam interfejs wygląda, jakby został zbity z drewnianych desek.

rolling-roger

Gra jest standardowym automatem, który ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami, więc praktycznie każdy już od pierwszych chwil powinien się tutaj odnaleźć. Za lepiej płatne symbole odpowiadają owady i zwierzątka, które można spotkać na zielonej polanie. Najdroższymi są ślimak i Wild. Z funkcji bonusowych można uruchomić oczywiście wspomnianego już Wild i Scattera, który został zaimplementowany do gry w interesujący sposób, wykorzystujący tytułowego Rogera. Warto zapoznać się z tą produkcją chociażby po to, aby wypróbować oryginalne rozwiązania związane z uruchamianiem rundy z darmowymi spinami.

Bee Land

Studio Pragmatic Play przygotowało dla swoich graczy bardzo prostą grę o owadach, które są symbolem wiosny. Główną rolę, jak sama nazwa wskazuje, odgrywają tutaj pszczoły. Twórcy zdecydowali się na prostą, kreskówkową grafikę, przedstawiającą owady podczas ich codziennych czynności w ulu. Wszystko zostało przedstawione z przymrużeniem oka, a ulubione owady zachowują się jak ludzie, dlatego tańczą, grają na instrumentach, malują, i wykonują inne czynności, przeznaczone dla ludzi.

bee-land-online-slot

Sama gra jest bardzo prostym automatem, który nie wybija się niczym szczególnym na tle ogółu. Ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami, na których układają się kombinacje wygrywające na 20 różnych sposobów. W grze występują także 3 specjalne bonusy, za które odpowiadają Wild, Scatter i bonusowa gra, w której gracz ma za zadanie zbierać nektar, przerobić go na miód i na koniec wymienia go na punkty bonusowe.

Bee Land to gra z typu tych najprostszych, jednak każdy lubo od czasu do czasu zagrać w coś prostego, z czym jeszcze nie miał do czynienia. Produkcja o pszczołach idealnie się do tego nadaje w chłodne jeszcze wiosenne dni.

Birds!

Betsoft przygotował dla swoich fanów grę z ptakami w roli głównej. Bo co, jak co, ale ptaki jak nic innego nastrajają na przyjście wiosny. Nie ma nic przyjemniejszego w tym okresie, jak śpiew naszych małych pierzastych przyjaciół o poranku, przy uchylonym oknie w pokoju – nawet jeśli jest to nieskładny śpiew wróbli.

birds-betsson-online-slot

Gra została wykonana w technologii 3D i prezentuje się bardzo ładnie. Tytułowi bohaterzy przesiadują na liniach słupów miejskich i formują 3 rzędy z pięcioma symbolami. Ptaki różnią się od siebie kolorem upierzenia i jego specjalnymi elementami. Niestety nie sposób rozróżnić, jakie to gatunki. Twórcy popuścili wodze fantazji i przedstawili je jako małe, kolorowe, latające kulki. W tle widzimy kolorowe miasto, w które jest gęsto ozdobione zielonymi koronami drzew.

W grze występuje kilka ciekawie przedstawionych, standardowych funkcji bonusowych. Zwiększamy prawdopodobieństwo wygrania poprzez rundę z darmowymi spinami, symbol Wild, a także podwojenie trafionej wygranej.

Secret Garden

Studio Rival przygotowało dla swoich fanów grę związaną z ogrodnictwem. Każdy, kto dba o swój ogród, wie, że wiosna to czas, kiedy należy zadbać o nasz zielony zakątek, na którym już niedługo wyrosną piękne kolorowe kwiaty, a krzewy wypuszczą nowe gałązki z liśćmi, kwiatami i owocami.

secret-garden-rival-free-slot

Secret Garden przenosi swoich użytkowników do tytułowego tajemniczego ogrodu, w którym główną rolę odgrywają narzędzia ogrodnicze i same rośliny. Oczywiście nie zabraknie tutaj także sympatycznych zwierzątek, które nadają samemu ogrodowi nieco klimatu wiosny.

Gra została wykonana w specyficznej, „malowanej” stylistyce graficznej. Symbole mogą zauroczyć albo odrzucić odbiorcę swoim wyglądem. Mechanicznie gra prezentuje się standardowo. Ma pięć bębnów z 3 rzędami symboli, na których formują się wygrane na 20 możliwych sposobów. W grze występują 3 symbole specjalne, które odpowiadają za rundę z bonusowymi spinami, Wild oraz dodatkową rundę bonusową.

Podsumowanie

Gry wymienione w tym zestawieniu to zaledwie ułamek z tego, co można spotkać w popularnych kasynach i serwisach umożliwiających grę na slotach. Warto zapoznać się z tymi produkcjami, ze względu na ich prostotę. Na początku wiosny powinniśmy przede wszystkim chłonąć sam klimat zabawy, który zrekompensuje nam te miesiące oczekiwania na ciepłe dni. W tym przypadku powyższe gry spiszą się idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *